×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
21 ore më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
Gazetares shqiptare “i fusin duart” në mes të rrugës, filmohet! Ja reagimi i saj (Video)
nga ShqiperiaIme.info (12/10/2017 ora 02:06)

Padyshim që Aulona dhe Fatma janë dy nga gazetaret dhe moderatoret më të ndjekura shqiptare.

Të dyja me emisionin “Thumb” nuk lënë personazh pa “thumbuar”, por kësaj here personazh është shndërruar Fatma.Aulona rasishtësisht në rrugë ka parë Fatmën, të cilën ka dashur ta provokojë duke i prekur të pasmet. Motivi?!

“Kur sapo ke dale nga palestra dhe shikon rastesisht shoqen ne rruge dhe do te testosh nivelin e saj te ndershmerise…Po! Fatma eshte e ndershme! Ajo trembet kur dikush e prek nga mbrapa ne rruge! Behu dhe ti si Fatma! Behu e ndershme”, shkruan Aulona në Instagramin e saj, ku ka postuar edhe videon e “shakasë” që i ka bërë mikeshës dhe koleges së saj.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]