×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shqipëria në alarm: Mijëra të mitur largohen nga Shqipëria, të vetëm drejt Evropës
15 ore më parë
E pabesueshme, por e vërtetë, Berati mes 7 qyteteve më të bukura në Evropë
Arrestimi i Kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ja kush është futbollisti i Vllaznisë i përshirë në skemën e mashtrimit
Luiza Gega: Shteti më harroi! Uniformën e bleva vetë!
Gazetarja e famshme e “Studio Sport”, Monica Vanali e mahnitur nga Shqipëria
nga ShqiperiaIme.info (10/10/2017 ora 07:07)

Të gjithë shqiptarët mund të kenë qëlluar që të ndjekin emisionin e saj të famshëm “Studio Sport” në Italia 1. Po flasim për gazetaren italiane Monica Vanali, e cila dje ka qenë e pranishme në stadiumin “Loro Boriçi në kuadër të ndeshjes Shqipëri-Itali. Ajo ka dhënë një intervistë për “Top Channel duke treguar impresionet që i solli vendi ynë.

“U gjenda shumë mirë në Shkodër, një pritje e mrekullueshme. E dija si janë shqiptarët pasi e kam konfirmuar në Palermo dhe Xhenova edhe më parë. Nuk prisja gjë tjetër. Njerëz të shkëlqyer dhe të sjellshëm. Trajnerët italian janë të mirë.

Shpresoj që në të ardhmen, të arrini që të kaloni në Botëror, dhe ju uroj fat. Hëngra shumë mirë, një mish fantastik. Do doja të rrija një ditë më shumë që të shikoja liqenin dhe kështjellën, por do të jetë për njëherë tjetër”, u shpreh Monica Vanali. 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]