×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Gjesti për të cilin po flasin të gjithë (Video)
nga I.M (12/04/2018 ora 10:16)

Cristiano Ronaldo vendosi që të përshëndeste portierin e Juventusit, Gianluigi Buffon pas përfundimit të ndeshjes dramatike Real-Juve, të përfunduar me rezultatin 1-3.

Sulmuesi i madrilenëve ndaloi në zonën ku kapiteni bardhezi po jepte intervistë për ta takuar legjendën juventine.

Edhe pse ishte tepër i acaruar për penalltinë që iu akordua Realit, Buffon ndërpreu intervistën dhe përqafoi portugezin me përzemërsi.

Një zotëri i vërtetë…

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]