×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Gjyshja e Zamir Latifit: S’u vranë ata që duhej, por nipi im
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 03:14)

“S’u vranë ata që duhej, por u vra nipi im”. Gjyshja e Zamir Latifit, një prej viktimave të atentatit që ndodhi në Lushnjë, me lot në sy ka shprehur dhimbjen për ngjarjen e trishtë që tronditi familjen e tyre.

Sakaq, një dëshmitar okular nga vendi i ngjarjes ka treguar për ‘News24’ momente nga krimi në qendër të Lushnjës.

Sipas tij automjeti i agresorëve, brenda të cilit ndodheshin 4 persona erdhi nga qendra e qytetit.

Dëshmitari pohoi se 3 prej tyre, pasi zbritën nga makina hapën zjarr me kallashnikovë në drejtim të djemve, ku lëshuan 41 plumba, duke lënë të vdekur Zamir latifin dhe Jurgen Hoxhën.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]