×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Habit burri që bëri seks me delfinin me rrëfimin e tij: Ajo e kërkoi vetë
nga L.Hasani (13/03/2018 ora 05:45)

Në vitin 2010 gazetari dhe shkrimtari Malcolm J. Brenner “pushtoi” titujt kryesore të gazetave kur pushtoi novelën “Perëndesha e Lagur”.

Por çfarë ngjalli aq shumë polemika në lidhje me librin? Në libër flitej për një dashuri 7-mujore midis një student universiteti dhe një delfini femër.

Tashmë burrë, Brenner rrëfeu jetën e tij në librin që bënte fjalë për delfinin e quajtur Rubi.

Ai punonte si një aktivist në një kopsht zoologjik dhe pretendon se ishte në një lidhje me delfinin, lidhje kjo që ekzistonte gjatë viteve 1970.

Atë e kishin punësuar që të fotografonte një delfin në një park argëtimi.

Gjatë filmimit të dokumentarit “I dashuri i Delfinit”, ai deklaroi se ajo fërkonte pjesët e saj gjenitale tek këmbët e tij dhe kur ai përpiqej ta largonte, ajo bëhej shumë nervoze.
Brenner shpjegoi:

Një herë ajo donte të masturbohej mbi këmbën time, por unë nuk e lashë. Më pas ajo m’u hodh sipër dhe më zhyti 6 metra thellë në pishinë.

Me kalimin e kohës ajo u bë më e brishtë dhe kjo gjë iu duk atij tmerrësisht erotike, kështu që çifti konsumoi marrëdhënien e tyre.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]