×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Habit poetja e njohur: Meshkujt shqiptarë janë të nxehtë, por kosovarët kanë…(Video)
nga ShqiperiaIme.info (15/11/2017 ora 08:50)

Poetja e njohur Rita Petro, ka thënë mbremjen e djeshme ne studion e emisionit “Opinion” se shqiptarët janë meshkuj të nxehtë në raportet intime, e madje se kosovarët janë edhe shumë të mirë.

Petro ka kundërshtuar blogeren Zhaklina Lekatari, e cila është shprehur se meshkujt shqiptarë janë të kompleksuar në seks.

Petro ka treguar se ka patur përvoja të mira me shqiptarët dhe se nuk bie dakord me qëndrimet kundërshtuese.


Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]