×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Harrojeni Iphone, Samsung përmbys tregun me surprizën e madhe, bën uljen drastike për S8 dhe S8+
nga B.Marku (11/03/2018 ora 02:34)

Me nxjerrjen në treg të smartfonëve më të fundit të kompanisë prestigjioze Samsung, pritet ulja e çmimeve të paraardhësve S8 dhe S8 +.
Zbritja do të arrijë deri në 135 dollarë jashtë çmimit origjinal.

S8 do të zbresë me 125 dollarë, ndërsa Samsung Galaxy S8 + 135 dollarë.

Uljet do të ofrohen nga shitës të ndryshëm në SHBA.

Pritet që uljet të përfshijnë edhe vendin tonë me mbërritjen e gjigantit Samsung Galaxy S9.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]