Horoskopi 2017-11-13
Do të keni kuriozitet në rritje rreth botës misterioze dhe fenomeneve paranormale. Zhvillime të reja priten në horizont. Kontributi juaj do të jetë themelor për të zgjidhur disa probleme. Shëndeti paraqitet disi delikat, kushtojini vëmendjen e duhur.\r\n\r\n
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]