Horoskopi 2017-11-13
Në dashuri gjithçka ecën më së miri, jeni plotë fantazi, krijues dhe pasionant. Aftësia juaj për të dëgjuar do të vlerësohet shumë nga partneri/ja. Nëse jeni vetëm, do të keni takime vërtetë entuziaste. Do të rizbuloni kënaqësinë e joshjes tek vetja juaj. Financat do jenë të mira.\r\n\r\n
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]