Horoskopi 2017-11-13
Mos humbni kohë me projekte interesante por të parealizueshme. Me ndihmën e Saturnit në shenjë, do të bëheni më të adhurueshëm. Nën shoqërinë e miqve tuaj do të diskutoni për argumente që do ju kërkojnë kohë.\r\n\r\n
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]