Horoskopi 2017-11-13
Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do bëjë që gjatë pasdites të merrni pozicionin e liderit në shoqëri. Do e gjeni veten duke projektuar plane të cilat premtojnë suksese të mira. Ata që janë vetëm do preferojnë të mbajnë ende të njëjtin status.\r\n\r\n
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]