Horoskopi 2017-11-13
Këshillohet që të shfrytëzoni dhuntitë tuaja dhe energjinë që ju karakterizon për të gjallëruar atmosferën në raportet ndërpersonale. Mund të bëni ndonjë gafë, por do e kaloni në mënyrë spontane pa shumë siklet. Kujdes me shëndetin.\r\n\r\n
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]