Horoskopi 2017-11-13
Për faj të ndikimit të Hënës, në mëngjes do të ndiheni të mbingarkuar me përgjegjësi, edhe pse të kënaqur me rezultatet. Miqtë tuaj do të jenë të gatshëm për t’iu ndihmuar, ndaj nëse keni nevojë mos ngurroni që t’i thërrisni.\r\n\r\n
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]