Horoskopi 2017-11-13
Me ndikimin e Mërkurit, Uranit dhe Hënës, mëngjesi pritet të jetë premtues dhe plot të reja. Do të takoni njerëz që do ju frymëzojnë. Duke krijuar surpriza të kënaqshme, do të bëni një lojë dashurie gjithë intrigë dhe inteligjencë joshjeje.\r\n\r\n
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]