×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Hysaj “i pamëshirshëm”, tallet me Insinjen (Foto)
nga L.Hasani (10/03/2018 ora 06:56)

Miqësia mes Elseid Hsyajt dhe Lorenco Insinjes është e njohur në Itali. Qoftë edhe për mediat, apo opinionin sportiv rreth napolitanëve. Për ta publikuar diçka të tillë kujdesen edhe vetë dy lojtarët, teksa shfrytëzojnë çdo moment për të bërë shaka me njëri-tjetrin.

E radhës ka qenë një foto e postuar nga mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, i cili këtë herë është marrë me gjatësinë e mikut të tij. “Luixhi Sepe dhe xhuxhi”, ka qenë batuta e radhës e Hysajt postuar në “Instagram”.

hysaj-insinje-470x480

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]