×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
I riu jep shpirt në mënyrën më të dhimbshme që keni dëgjuar, shkaku do t’ju shokojë
nga shqiperiaime.al (12/10/2017 ora 08:56)

Një djalë ka humbur jetën në mënyrën më të pazakontë dëgjuar deri më sot.
E themi këtë sepse shkak që i riu të ndahet nga jeta është bërë një peshk, i cili është hedhur në fytin e djalit gjatë kohës që ai ishte duke peshkuar.

Mësohet se djali që ka humbur jetën ishte 28 vjeç, ndërsa identiteti i tij nuk është bërë i ditur.

Mjeku Matt Harrison ka thënë:

Me anë të pincës, arrita të hiqja majën e bishtit të peshkut, por pjesa tjetër e trupit kishte mbetur në fyt, gjë që e pengoi të merrte frymë.

Ai shtoi se ky është incidenti më i çuditshëm që ka marrë pjesë, pasi është e pazakontë që një peshk të shkaktojë një rezultat tragjik për jetën e një personi.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]