×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
I shajnë keq Lorin: S’do ta besoni si përgjigjet i dashuri Vis Bajraktari (Foto)
nga B.Marku (13/03/2018 ora 07:27)

Ndonëse preferojnë të mos e ekspozojnë shpesh marrëdhënien e tyre në rrjetet sociale, ajo e Lori Hoxhës dhe Vis Bajraktarit është ndër lidhjet më jetëgjata, duke qenë se dyshja është bashkë që në moshë fare të vogël.

Por kohët e fundit, në rrjetet sociale është përfolur se çifti mund të jetë ndarë, për shkak të disa postimeve të dyshimta.

Megjithatë, një gjë të tillë Vis Bajraktari e ka përgënjeshtruar më së miri nëpërmjet një komenti në Instagram, pasi dikush i shau atij të dashurën.


“Je gjithë ky çun, nuk e di si e ke lidhur jetën me Lorin, ajo nuk bën!”-i ka shkruar dikush Visit dhe ky i fundit nuk ia ka kursyer përgjgijen.


“Ajo është perëndeshë!”-i ka shkruar ai komentuesit, shoqëruar me një emoji që nënkupton se duhej ta qepte gojën!

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]