×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Ija i nxjerr "bojën" Besit: "Bo bo çuno, ç'është ai kallom..." (Video)
nga ShqiperiaIme.info (09/11/2017 ora 03:31)

Aktori i humorit Bes Kallaku është një ndër personazhet me aktiv në rrjetet sociale. Herë pas here ai publikon momente nga jeta e përditshme. Dhe një nga personat më të dashur të tij nuk ka sesi të mungoj. Ajo është gjyshja e tij Ija e cila tashmë njihet nga të gjithë.

Së fundi ai ka publikuar një video ku shfaqet me Ijen, ku vet Besi shihet që ka një puro. Sapo e sheh Ija dëgjohet të thotë:

“Bo bo cuno, ç’oshtë ai kallom...”

Ndërkohë që Besi i thotë: "Është cigare Ije.."

Shikoni videon e plotë!/360grade.al

 
 
Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]