×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Incidenti i Ramës me Adi Krastën, kryeministri thotë atë që nuk pritej
nga ShqiperiaIme.info (15/11/2017 ora 08:04)

Kryeministri Edi Rama foli për herë të parë mbremjen e djeshme në emisionin e gazetares Eni Vasilit lidhur me incidentin e aq shumeperfolur që ka patur në një darkë me Adi Krastën, vite më parë, në Pallatin e Brigadave në Tiranë.

Që nga ai incident, për Krastën, që asokohë ishte pjesë e Agon Channel, pati jo pak peripeci. Vetë Krasta ishte shprehur para pak ditësh se gazetarët nuk duhet të pyesnin vetëm atë për incidentin, por edhe Ramën.

Rama tha: “Adi Krasta mund të mbaj mend një darkë me mua, por unë nuk jam i detyruar të mbaj mend ndonjë darkë me Adi Krastën”.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]