×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Ish-portieri legjendar: Mafia e “vrau” Juventusin
nga E.Haxhiaj (12/04/2018 ora 10:21)

Edhe pse diferenca e orëve mes Europës dhe Amerikës së Jugut është e madhe, kjo nuk e ka penguar ish-portierin legjendar të Paraguait, Hoze Luis Shilavert, i cili me anë të një postimi ka shfryrë të gjithë urrejtjen për penalltinë e akorduar ndaj Realit të Madridit, në sekondat finale:

“Mafia e futbollit dënoi me eliminim Juventusin. Mafia e futbollit ‘vrau’ Juventusin dhe sërish u ofrua padrejtësia e radhës. Ky ishte një turp i madh, një skandal i pashpjegueshëm”.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]