×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
21 ore më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
Ishte i detyruar! Arian Çani zbulon arsyen pse doli me mustaqe në emision
nga ShqiperiaIme.info (02/12/2017 ora 12:53)

Epo ekrani te detyron te besh ndonjehere edhe gjera qe nuk i do. Zbulohet arsyeja pse Arian Cani kishte dale me look te ri ne ekran ne emisionin e te premtes mbrema ne Tv Klan, Zone e Lire.

Në emision ai u shpreh se arsyeja pse kishte marre vendim te linte mustaqe është shumë e thjeshtë.

Ai tha se ka një infeskion poshtë hundës, të quajtur ‘herpes’ dhe për ta mbuluar atë, kishte vendosur ta ‘maskonte’ me mustaqe.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]