×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Ja si e ka nisur sonte emisionin Sokol Balla pasi mori vesh qe eshte shkarkuar
nga shqiperiaime.al (14/11/2017 ora 09:46)

Për Sokol Ballën,asgjë s’ka ndodhur. Të paktën kështu la të kuptohet, teksa e ka nisur emisionin si zakonisht, pa komentuar asgje, vetëm pak orë pas shkakrimit nga detyra e Drejtorit të Lajmeve në Top Channl.

“Të enjten në Kuvend do të votohet Buxheti i Shtetit”, tha Balla duke vijuar emisionin normalisht.

Top Channel duket se po bën ndryshime të rëndësishme në redaksinë e lajmeve, pasi më herët janë larguar nga ky televizion edhe disa gazetarë të njohur.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]