×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Kap mat të dashurën duke e tradhtuar, 20-vjeçari bën atë që askush nuk do ta besonte (Foto)
nga B.Marku (13/03/2018 ora 08:15)

E dashura e tradhton në sy dhe një 20-vjeçar në vend që të acarohej e mërzitej me të ka bërë një selfie në ato momente.

Djali, i quajtur Mariano nga të Buenos Aires Argjentinë kishte shkuar tek një festë ku ka parë të dashurën e tij që po shkëmbente puthje pasionante me një person tjetër shkruan Daily Mail.

Ai ruajti qetësinë dhe u ul pranë tyre duke realizuar edhe një foto të saj me personin që po e tradhtonte. “E dashura ime (tashmë ish-i) nuk e ka vënë re që kemi ardhur tek e njëjta festë”,- ka shkruar 20-vjeçari në foton që ka publikuar edhe në rrjetet sociale.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]