×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kinezët mësojnë himnin e Interit, italishtja e tyre bëhet ‘hit’ në internet (Video)
nga ShqiperiaIme.info (08/11/2017 ora 09:12)

Skuadra italiane e Interit ka shumë tifozë në kontinentin aziatik, por që prej ardhjes së presidentit të ri kinez klubi po përpiqet të shtrij ndikim e tij sa më shumë të mundet. Qëllimit duket se ia arritur pasi përveçse shumë prej tyre sakrifikojnë për t’i parë ndeshjet në orare të papërshtatshme, tani po mundohen të mësojnë edhe himnin.

Videoja e tyre duke kënduar është duke bërë xhiron e internetit në mediat rrjetet sociale. E vetmja frazë që kuptohet disi është “Pazza Inter Amala”! Italishtja e tyre le për të dëshiruar. Gjithsesi në të tilla raste mjafton dëshira dhe pasioni.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]