×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kjo është modelja e Formula 1 që po rrëmben "dhunshëm" vëmendjen e të gjithëve (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (09/11/2017 ora 10:19)

Modelja spanjolle Sonia Sarpe është shndërruar në një prej modele më atraktive të momentit. Ajo njihet për të gjithë si vajzan që simbolizon nisjen e garës në Formula 1, duke dhënë sinjalin me valëvitjen e flamurit.

Ajo ndiqet nga jo më pak se 25 mijë ndjekës në llogarinë personale në Instagram. Sarpe shquhet për linjat atraktive, të cilat nuk heziton aspak që t’i ekspozojë në rrjetet sociale.

Në Instagramin e saj mund të gjesh plot fotografi ‘të nxehta’ të bukuroshes spanjolle, të cilat marrin vëmendjen e çdo mashkulli. Ekspozimi i të pasmëve bombastike është një nga pozat më të shpeshta që mund të gjesh në Instagramin e saj.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]