×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Kryeministri Rama përlotet në emision: Djali nuk dilte nga poshtë krevatit i tmerruar
nga shqiperiaime.al (13/03/2018 ora 10:13)

Kryeministri Edi Rama është shfaqur shumë i prekur sot në emisionin "Studio e hapur" në News 24 kur ka folur mbi akuzat e ish-kryeministrit Berisha mbi atësinë e djalit të tij të madh, Gregut.Me sytë e përlotur, Rama tregoi se e kishte gjetur djalin poshtë krevatit të tmerruar.

"Kam parasysh djalin tim, që ishte fëmijë kur dola në fushatë elektorale dhe tha ky (Berisha në ekran) që ka akuzuar babain e vet për atësinë e të birit. Kam parë djalin tim të tmerruar, që nuk dilte nga poshtë krevatit. Akuzat…overdozë, overdozë. Do t’i shkoj deri në fund kësaj pune, sepse unë e dua Shqipërinë. Unë nuk i ndahem këtyre deri sa njerëzit të më besojnë", tha kryeministri Rama.

Burimi: Ballkanweb

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]