×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kur janë me uniformë të fusin 'frikën' por kur këto femra lënë punën ju lënë pa 'mend' (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (10/11/2017 ora 06:29)

Uniforma është ajo veshja e detyruar për një punë të caktuar që shpeshherë bëhet e bezdisshme nga zymtësia që përçon.

Megjithatë, ka disa uniforma që janë tërheqëse në seriozitetin që mbajnë, duke nxjerrë linjat në pah, kryesisht të femrave.

Në rrjetin social Instagram, vajza të ndryshme kanë postuar foto me dhe pa uniformë. Shikojini mirë dhe ndani me miqtë tuaj se si ato duken më tërheqëse, zyrtare apo casual (veshje e përditshme)?

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]