×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Kush është modeli portugez në një lidhje dashurore me këngëtaren shqiptare? (Foto)
nga B.Marku (13/03/2018 ora 07:09)

Në Shqipëri shumë pak persona e njohin Fabion, ama Fibi, këngëtarja joshëse njihet nga një pjesë e madhe e njerëzve.
Jeta e saj private ka qenë gjithnjë e shumë komentuar dhe pas ndarjes nga i dashuri të cilin e bëri publik, ajo nuk ka humbur kohë për të gjetur sërish dashurinë.

Fibi dhe Fabio janë të dy në një marrëdhënie prej një kohe të gjatë. Vajza ka publikuar foto duke u puthur me modelin në fjalë, i cili është shumë i famshëm në Portugali dhe pjesëmarrës në Big Brother Francë.

I riu shkon shpesh edhe në Kosovë për t’u takuar me Fibin.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]