×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Kuzhinieri vlonjat befason klientët. Shikoni si e gatuan peshkun gjigand prej 150 kg (Video)
nga B.Marku (16/04/2018 ora 09:27)

Plot 150 kilogram peshk ton i kapur në Vlorë.

Kuzhinieri Aldo Mehmeti ka publikuar një video ku shfaqet teksa gatuan këtë peshk gjigant në kuzhinën e restorantit të tij. Pavarësisht madhësisë së peshkut, kuzhinieri vlonjat, tejet profesionist, nuk e ka aspak problem ta gatuajë.

Më një lëvizje të vetme, Aldo e ka ndarë peshkun në dy pjesë me thikë dhe më pas ua ka servirur klientëve të tij.

 

#Tonno 150kg #Paradise #chef #Vlore #Albania

A post shared by Aldo Mehmeti (@aldomehmeti) on

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]