×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Ky version i "Despacito" me çiftelinë shqiptare do ua zbukurojë ditën (Video)
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 12:50)

Despacito, kënga e famshme dhe e preferuar nga të gjithë që ka thyer rekorde, vazhdon të jetë pranë publikut jo vetëm në versionin origjinal të Luis Fonsi-t dhe Daddy Yanke-s, por edhe në miksime, versione instrumentale etj.

Së fundmi, mjeshtri i muzikës popullore të veriut, Fatmir Makolli e ka sjellë këngën në version me çifteli. Gjithashtu mund të shihni videoklipin me veshje popullore shqiptare.

Kënga origjinale është publikuar 12 janarin e shkuar, e brenda shumë pak kohe ka kaluar shifrën prej 4 miliardë klikime.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]