×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Largohet nga loja… për të shkuar në banjo
nga L.Hasani (10/03/2018 ora 09:56)

Një episod mjaft interesant ka ndodhur në sfidën e mesditës së sotme, mes Eibarit dhe Realit të Madridit, fituar 1-2 nga këta të fundit.

Në minutën e 73-të, kur sfida ishte në barazim 1-4, Sergio Ramos është parë të futej në dhomat e zhveshjes, pasi kishte nevojë të shkonte në tualet.

Kapiteni i Realit u rikthye në fushë pak sekonda para se Ronaldo të shënonte golin e dytë, duke u bërë pjesë e festës së madrilenëve.

“Sergio kishte nevojë të shkonte në tualet dhe la fushën për pak minuta”, u shpreh Zidane.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]