×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shqipëria në alarm: Mijëra të mitur largohen nga Shqipëria, të vetëm drejt Evropës
15 ore më parë
E pabesueshme, por e vërtetë, Berati mes 7 qyteteve më të bukura në Evropë
Arrestimi i Kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ja kush është futbollisti i Vllaznisë i përshirë në skemën e mashtrimit
Luiza Gega: Shteti më harroi! Uniformën e bleva vetë!
Lista/ Kjo është pasuria e grave deputete në Shqipëri
nga ShqiperiaIme.info (11/10/2017 ora 07:36)

Open Data Albania publikon deklaratat e pasurive të ligjvënësve shqiptarë. Në lidhje me deklarimet që kanë bërë deputetet gra të parlamentit të Shqipërisë për ligjislaturën e viteve 2013 -2017, zbardhen të ardhurat që vijnë nga trashëgimitë apo edhe nga bizneset private.

Deklaratat e plota i gjeni tek Rubrika Para dhe Pushtet portali Spending Data Albania, deklarimi i vitit 2016 (vit i fundit në deklarime) për zonjat deputete, si me poshte:

1.       Liljana Elmazi http://www.spending.data.al/sq…

2.       Eleina Qirici http://www.spending.data.al/sq…

3.       Edlira Cekrezi http://www.spending.data.al/sq…

4.       Mira Shehu  http://www.spending.data.al/sq…

5.       Anila Agalliu http://www.spending.data.al/sq…

6.       Irma Kopliku

7.       Adelina Rista http://www.spending.data.al/sq…

8.       Luljeta Arapi http://www.spending.data.al/sq…

9.       Vasilika Hysi http://www.spending.data.al/sq…

10.    Arbjola Halimi http://www.spending.data.al/sq…

11.    Antoneta Dhimo http://www.spending.data.al/sq…

12.    Evis Kushi http://www.spending.data.al/sq…

13.    Klodjana Spahiu http://www.spending.data.al/sq…

14.    Arta Dade http://www.spending.data.al/sq…

15.    Esmeralda Shkjau http://www.spending.data.al/sq…

16.    Mimoza Hafizi http://www.spending.data.al/sq…

17.    Jozefina Topalli http://www.spending.data.al/sq…

18.    Erjeta Alhysa http://www.spending.data.al/sq…

19.    Mimoza Hajdarmata http://www.spending.data.al/sq…

20.    Silva Caka http://www.spending.data.al/sq…

21.    Albina Deda http://www.spending.data.al/sq…

22.    Mesila Doda http://www.spending.data.al/sq…

23.    Olta Xhacka http://www.spending.data.al/sq…

24.    Albana Vokshi http://www.spending.data.al/sq…

25.    Blerina Gjylameti http://www.spending.data.al/sq…

26.    Majlinda Bregu http://www.spending.data.al/sq…

27.    Jonida Tabaku http://www.spending.data.al/sq…

28.    Klejdi Mehmetaj http://www.spending.data.al/sq…

29.    Valentina Leskaj http://www.spending.data.al/sq…

30.    Monika Kryemadhi http://www.spending.data.al/sq…

31.    Enkelejda Shkreli http://www.spending.data.al/sq…

32.    Mirela Ferracaku http://www.spending.data.al/sq…

33.    Dhurata Cupi http://www.spending.data.al/sq…

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]