×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Lushnje/Mesazhi i vëllait të viktimës: Të më vrasin edhe mua, ose…
nga ShqiperiaIme.info (12/10/2017 ora 09:37)

Tragjedia e ndodhur një ditë më parë në qytetin e Lushnjës, ku mbetën të vrarë dy të rinj, dhe u plagos dy të tjerë, ka tronditur jo vetëm qytetin e Lushnjës, por mbarë opinionin.

Dhimbja është shumë e madhe për familjarët, miqtë e të afërmit, e Zamir Latifit dhe Jurgen Hoxhës. Vëllai i Zamir Latifit, i cili në “Facebook” mban emrin Mario Corana, përmes një mesazhi rrëqethës shpreh dhimbjen për gjëmën që u ndodhi.

“Shpirti im si kemi qeshur para tre ditësh, dhe me the që kështu dua të shoh gjithmonë të qeshur, por sot mi mbylle sytë me lot dhe kjo zemra ime nuk duron dot. Ti ishe dhe je jeta ime shpirti i vëllait. Të dua më shumë se gjithçka. Këtë këngë e dëgjonim bashkë dhe do vazhdojmë ta dëgjojmë bashkë vëllai im”, shkruan Mario.

Pas këtij mesazhi prekës, miqtë i kanë shkruar atij në rrjetin social. Por Mario duke iu përgjigjur atyre, në një koment lexohet të shkruaj: “O do më vrasin dhe mua, o do t’i vras unë ata që më vranë shpirtin tim, zemrën time”.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]