×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Mami kap skendinë me 12 ndeshje pa njohur asnjë skuadër
nga shqiperiaime.al (11/11/2017 ora 11:32)

Burri i saj taksist dhe djali linin shumë para në pikat e basteve, aq sa gruaja ishte lodhur nga kritikat drejt tyre dhe vendosi t’i shoqëronte sa herë vinin skedina.

Prej 6 vitesh dhe deri më sot, 59-vjeçarja nga Kenti i Britanisë së Madhe ka vendosur nga një paund çdo fundjavë për të provuar fatin, megjithëse nuk ja kishte haberin nga futbolli.

I është afruar disa herë fitores, por vetëm fundjavën që lamë pas arriti të shënonte “gol” me parashikimin e saj. Parashikoi saktë 12 ndeshje dhe 59-vjeçarja fitoi plot 574.278.41 paund me skendinën e vënën tek kompania “William Hill”.

Gruaja fatlume është rrëfyer se zgjedhjen e kishte bërë duke u bazuar tek emrat e ekipeve dhe jo tek forma e tyre aktuale. Ajo citohet të jetë shprehur për mediat britanike: “Vendosja fitoren për skuadrat, emrat e të cilave më dukeshin më të këndshme.”

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]