×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Mediat thanë se ishte e lidhur me bosin nga Durrësi, shpërthen Xhensila Pere
nga F.Gjini (16/04/2018 ora 05:19)

Mediat ditën e sotme kanë shkruar për një lidhje të mundshme mes ish banores së Big Brother Xhensila Pere me biznesmenin Jurgen Kurti, por duket se ky ka qenë një thashethem i radhës nga portalet, që e ka mërzitur tepër Xhensilën. 

Sipas mediave ish-banorja e “Big Brother” është fotografuar në një club me Jurgen Kurtin, djali nga qyteti i Durrësit i njohur për jetën luksoze i cili u bë i famshëm në media dy vite më parë kur u akuzua për vrasjen e të atit e që më pas u shpall i pafajshëm.

Mesa duket gjithçka e përfolur nuk është më shumë sesa thashetheme dhe ka qenë vetë Xhensila, e cila me anë të një Instastory ka vendosur t’i bëjë të heshtin gojët e liga.

“Mjaft më! U lodha duke më “kapur mat” me miq, me bashkëpunëtorë apo me të afërm. Mjafton të jetë një mashkull afër meje dhe u bë lajmi. Është e turpshme dhe e frikshme njëkohësisht që kjo media nuk mendon që përtej personazhit publik, ka një familje të cilët cënohen nga ato idiotësi që shkruani”, shkruan Xhensila Pere në postimin e saj. 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]