×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Modelja kroate 'tall' italianët për eliminin: 'Ejani në shtëpinë time t'ju ngushëlloj' (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (14/11/2017 ora 04:14)

Përballja në “play-off” me Suedinë rezultoi fatale për Italinë e cila humbi mundësinë për të shkuar në Botërorin e Rusisë.

Kjo disfatë është përjetuar shumë keq nga kampi italian, por nga disa të tjerë siç është modelja kroate Nina Moriç është shfrytëzuar për të ironizuar dhe provokuar “auzurrët”.

Moriç në një status të publikuar në rrjetet sociale shkruan: Mos e humbisni shpresën, jeni të gjithë të ftuar në shtëpinë time për të ndjekur Kroacinë në Kupën e Botës.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]