×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Ndërtimi mbi Vjosë, Rama: Shkarkimet në polici duhet të jenë vetëm fillimi
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 02:07)

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shkarkimit nga Haki Çako të krerëve të policisë në Përmet e Këlcyrë në lidhje me masakrën që lejuan të ndodhte në Vjosë, ku konpania Trebeshina po ndërtonte një kullë pa leje.

Përmes një statusi në facebook Rama those se Shkarkimet në polici për krimin mbi Vjosë duhet të jenë vetëm fillimi.

Statusi i plotë i Ramës

“Shkarkimet ne polici per krimin mbi Vjose duhet te jene vetem fillimi dhe duhet te behen norme per çdo krim mjedisor👎#PoliciaqëDuam👍🇦🇱🇪🇺”

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]