×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Në ditëlindjen e 32-të Flori na prezanton familjen
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 04:31)

Florjan Binaj ka zgjedhur pikërisht këtë moment kaq të veccantë që përkon ditëlindjen e tij të 32, për të na prezantuar me familjen e tij të madhe. Në këtë portret familjar, shihen 3 breza, prindërit, fëmijët dhe mbesa e vogël.

Në fakt portreti është i paplotë, sepse mungon i vogli Glauk, por edhe për këtë Flori ka një përgjigje. Krahas kësaj fotoje kaq të mrekullueshme ai ka shkruar: “Eshtë shumë e bukur të festosh 8 vjetorin për herë të 4-rt me familjen tënde edhe pse jo të gjithë kishin mundësi të ishin këtu!Për të gjithë ata që pyesin ku e kam çunin, po foton kush do na e bënte?!” Stafi i Kids’Time i uron Florit edhe 100 vite te tjera!/Kids’Time/

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]