×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Nëse futbollistët do të ishin femra (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 03:31)

Të modifikosh një foto sot nuk është edhe aq e vështirë, madje të vijnë në ndihmë shumë aplikacione.

Një nga këto aplikacione është edhe “Faceapp”, i cili jo vetëm të ndihmon të ndihmon të përmirësosh imazhin që do të postosh, por edhe të tregon se si ke qenë në të shkuarën, apo do të jesh në të ardhme, një aplikacion që thjesht përpunon fytyrën dhe shton detaje shtesë.

Por ky program nuk përdoret vetëm për të modifikuar fotot personale, por edhe foto të personazheve të ndryshe madje t’u “ndërrosh” edhe gjininë atyre, diçka e tillë është bërë edhe për disa prej emrave të njohur në fushën e futbollit./TCH

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]