×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
21 ore më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
Nëse keni një iPhone X të dëmtuar dhe doni ta riparoni, çmimet janë shokuese
nga shqiperiaime.al (17/11/2017 ora 11:11)

IPhone X është një nga telefonat më të shtrenjtë në treg, ndaj nëse keni probleme teknike matuni mirë para se ta rregulloni.

Apo nëse keni xham të thyer do t’ju kushtojë akoma më shumë. Riparimi i xhamit të Apple kushton rreth 279 dollarë, por nëse ka dhe ndonjë defekt tjetër shtesë arrin në 549 dollarë.

Po ashtu edhe problemet e tjera të Apple shkojnë shumë, varësisht problemit. Krahasuar me markat e tjera ka një diferencë në çmime.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]