×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Ngjajnë më bukur me apo pa uniformë? (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (09/11/2017 ora 06:04)

Gjatë ditës, këto femra veshin uniformën e punës dhe mbajnë peshën e një profesioni që kërkon forcë, si zjarrfikëse, pilote dhe ushtarake. Ndërsa pasi të heqin uniformën, ato me zor njihen.

Janë të reja dhe më trup të rregullt dhe përse të mos guxojnë për t’iu bashkuar rrjeteve sociale plot krenari?! “Daily Mail” ka publikuar disa prej fotove më me shumë klikime të kësaj kategorie në “Instagram”.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]