×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Nis me gol pjesa e dytë, Turqit ngushtojnë diferencën
nga ShqiperiaIme.info (13/11/2017 ora 07:43)

Kombëtarja shqiptare po luan në këto momente në “Antalya Arena” një ndeshje miqësore me Turqinë.

Kuqezinjtë e mbyllën pjesën e parë në avantazh 2-0, por sapo fillon e dyta ndëshkohen me gol. Turqit shkurtojnë diferencën e golave në 2-1 në të 47’ me Tosun.

Kuqezinjtë po udhëheqin me rezultatin e pastër 2-0, me dy gola të shënuar nga Armando Sadiku. Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e pjesës së parë.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]