×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Një klub i madh: Bayern uron Shqiptarët (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (28/11/2017 ora 09:38)

Shteti shqiptarë sot feston 105 vjetorin e pavarësisë. Me këtë rast Shqipëria ka pranuar shumë mesazhe urimi nga shumë vende dhe institucione të rëndësishme mbarë botës.

Njëri ndër mesazhet më special dhe i veçantë sidoqoftë erdhi nga Gjermania, më sakt nga Bayern Munich i cili në rrjetin social Twitter e ka uruar Shqipërinë në gjuhën shqipe.

Gjermanët zgjodhën të urojë në shqip të gjithë tifozët bavarezë nga Shqipëria, duke shkruar: “Gëzuar Ditën e Pavarësisë”.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]