×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Noizy kapet 'mat' me banoren e BB, dikur gati e besuam, por tani po e vërtetojnë (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (14/11/2017 ora 07:59)

Noizy është një ndër reperët shqiptarë më të komentuara për lidhjet me vajzat e ndryshme të ekranit.
Por, së fundmi disa detaje të vogla kanë bërë që të konfirmohet dhe romanca e mundshme mes tij dhe ish-banores “bombastike” të Big Brother.

Bëhet fjalë për Rike Roçin, e cila u përfol se ishte lidhur me reperin, por te dy e mohuan.

Mirëpo, fotot e publikuara thonë shumë.

Në njërën prej tyre ata shihen të dy së bashku mjaft pranë njëri – tjetrit dhe në foton e dytë e publikuar nga “Vipat e Bllokut”, shihen pothuaj në të njëjtin ambient, në të njëjtën kohë dhe me të njëjtat “detaje”.

Epo, nuk ishte surprizë gjithsesi, suprizë do jetë nëse vazhdojnë bashkë, por na e fshehin...

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]