×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shqipëria në alarm: Mijëra të mitur largohen nga Shqipëria, të vetëm drejt Evropës
15 ore më parë
E pabesueshme, por e vërtetë, Berati mes 7 qyteteve më të bukura në Evropë
Arrestimi i Kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ja kush është futbollisti i Vllaznisë i përshirë në skemën e mashtrimit
Luiza Gega: Shteti më harroi! Uniformën e bleva vetë!
Odise Roshi i thotë “bukuroshja ime” Ilda Bejlerit? Por ja si qëndron e vërteta!
nga ShqiperiaIme.info (01/12/2017 ora 08:53)

Gazetarja sportive Ilda Bejleri bën gjithnjë që të flitet për të.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto mjaft seksi në rrjete sociale në të cilën shfaqet e zhytyr në ujë. Një koment ka ardhur nga këtë foto nga një profil në një cilin shkruhej emri i futbollistit Odise Roshi dhe në këtë koment thuhej:

“Bukuroshja ime”. Kaq ka mjaftuar që të nisin aludimet lidhur me Odisenë dhe Ildën. Megjithatë përdoruesi i këtij profili në Instagram ka rezultuar një faqe fanseje i Odise Roshit, i cili ka nxituar të fshijë komentin e mëparshëm dhe të shtojë krahas emrit të futbollistit edhe pjesën “fan” që të kuptohet që nuk është profili i vërtetë i Roshit.

Gjithashtu kjo fanse ka shkruar: “Per te sqaruar te gjitha ato medjat qe kan shkruar se une jam roshi nk jam une j fanse e tij dhe mos hapni lajme me kot Ilda Bejleri. Une thjesht jam nje fanse edhe e ildes. Dhe mos i merrni komentet si tju doj qeifi ju,”-përfundon komentuesja.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]