×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shqipëria në alarm: Mijëra të mitur largohen nga Shqipëria, të vetëm drejt Evropës
15 ore më parë
E pabesueshme, por e vërtetë, Berati mes 7 qyteteve më të bukura në Evropë
Arrestimi i Kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ja kush është futbollisti i Vllaznisë i përshirë në skemën e mashtrimit
Luiza Gega: Shteti më harroi! Uniformën e bleva vetë!
Pamje rrëqethëse: Rrëshqet dheu nga shirat e rrëmbyeshëm (Video)
nga ShqiperiaIme.info (12/10/2017 ora 06:15)

Një video rrëqethëse e publikuar së fundmi në rrjetet sociale, shfaq momentin kur një shtëpi për pak sa nuk shembet si pasojë e shirave të rrëmbyeshëm ku dheu nën shtëpi ka rrëshqitur.

Autoritet përkatëse në Durban të Afrikës së Jugut, janë alarmuar për shkak të shirave të rrëmbyeshëm që kanë prekur këtë zone.

Të paktën 11 persona raportohet të kanë humbur jetën, dhe dyshohet se ky numër pritet të rritet në ditët në vijim pasi operacionet e kërkim shpëtimit ende nuk kanë përfunduar.

Në video mund të shihet se si ka rrëshqitur dheu nën shtëpi për shkak të shirave të rrëmbyeshëm dhe nga çasti në çast pritet të shembet. 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]