×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Pamje të çuditshme/ Turistja ruse solli në jetë foshnjën e saj në det, teksa notonte
nga L.Hasani (13/03/2018 ora 03:52)

Kanë mbetur të habitur dëshmitarët e një skene me të vërtetë impresionuese në qytetin turistik të Dahabit në Detin e Kuq, në Egjipt.

Ata kanë fiksuar momentin që një turiste ruse solli në jetë foshnjën e saj në det, teksa notonte.

4A25CA8400000578-5494761-It_is_not_clear_whether_the_woman_intended_to_give_birth_in_the_-a-68_1520947350751

Partneri i gruas dhe një burrë që nuk ishte babai i saj e nxorrën foshnjën nga uji me kordonin e kërthizës të lidhur ende, e ata ndiqeshin nga nëna, e cila dukej e qetë dhe e relaksuar.

4A25D0A700000578-5494761-Stunned_onlookers_captured_the_moment_the_baby_was_carried_from_-a-64_1520947350323

Nuk është e qartë nëse gruaja e kishte paramenduar të lindte në det, apo ndodhi papritur.

4A2571A400000578-5494761-Social_media_users_praised_the_apparent_ease_and_beauty_of_the_b-a-67_1520947350710

Por fakti që njeriu i moshuar nuk ishte babai i saj, por një mjek, do të thotë se lindja ishte e planifikuar. Imazhet u kapën nga një ballkon i një ndërtese aty pranë dhe që nga shpërndarja në internet janë bërë virale në mediat sociale.

4A25719800000578-5494761-This_is_the_incredible_moment_a_pregnant_Russian_tourist_gave_bi-a-66_1520947350357

4A2571A800000578-5494761-The_woman_s_father_carries_the_baby_with_the_umbilical_cord_stil-a-69_1520947350864

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]