×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Pamje të frikshme/ Ujku masakrohet nga Benzi në Rrugën e Kombit
nga shqiperiaime.al (13/10/2017 ora 02:33)

Rruga e Kombit është e shtrirë edhe në zona të cilat nuk banohen dhe mund të kalosh në mal me dy hapa nga autostrada.

Një aksident i gati i pazakontë dhe i frikshëm ka ndodhur në këtë rrugë, ku një makinë e tipit “Benz”, prodhim i vitit 2017 ka përplasur një ujk.

Të shtypen qen dhe mace në rrugë kemi parë në plot raste, por kafshë të egra si kjo në fjalë nuk haset shpesh si aksident.

Kështu, ujku i cili duket goxha i madh ka ngordhur nga përplasja, ndërsa makina “Benz” është shkatërruar në pjesën e përparme.

Kot nuk themi, udhëtoni me kujdes se nuk i dihet kurrë çfarë të del para.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]