×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Parashikoi fitoren e Trump, sot ai nxjerr sekretet e tmerrshme që na presin
nga ShqiperiaIme.info (14/11/2017 ora 02:24)

Ai u veteshpall parashikues, dhe deklaroi me bindje qe para gares se Donald Trump do të ishte President i SHBA.Sot britaniku nxjerr te tjera sekrete te tmerrshme lidhur me ato qe sipas tij pritet te ndodhin gjate vitit qe vjen.Craig Hamilton-Parker, sipas mediave te huaja, numeron nje sere profecish te tjera, por thekson se problemet më të mëdha botës do t’i vijnë nga katastrofat.

“Viti 2018 do të jetë viti i trazirave politike dhe i katastrofave natyrore të shkaktuara me motin e paparashikuar”- thote ai.Sipas tij, Anglia do te perballet me një sulm terrorist qe do te ndodhe ne autostradë, nderkohe qe Korenë Veriore do te shpertheje nje revolucion, i cili do te jete edhe fundi i regjimit te Kim Jong, qe do te rrezohet nga pushteti.

Parashikime te keqija ben ai edhe per Evropen. Sipas tij, do te ketë sulme me drone, të cilët do të lëshojnë gazra kimike në qytete evropiane. Ai parashikon se do të shpërthejë Vezuvi në Itali dhe se Napoli do të evakuohet. termete te reja do te regjistrohen sipas tij, pasi se fundi do te kete aktivitet te shtuar sizmologjik, madje në disa rajone ku me mijëra vite nuk ka pasur tërmet. Keshtu ai parashikon se Zelanda e Re do te goditet nga nje termet i forte.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]