×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Pas Juves, Buffon gati të transferohet në klubin që nuk e priste askush!
nga I.M (16/04/2018 ora 09:21)

Gianluigi Buffon pas largimit nga Juventusi pritet të vijojë karrierën e tij në një kontinent të largët.

Gjigantët argjentinas të Boca Juniors janë vendosur të bëjnë një lëvizje sensacionale duke transferuar legjendën e Juventusit, shkruan “Radio Continental”

Raporti pohon se Carlos Tevez do të përpiqet të bindë shokun e tij të vjetër për të udhëtuar drejt Buenos Aires në mënyrë që të drejtojë përpjekjet e Boca për të fituar titullin Copa Libertadores.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]